Jabra Garmin Polska Primavika Szklarska Poręba MOKSIAL Interferie Enervit
Search Menu

Wyniki MPI 10km

Wyniki biegu 2017 – bezpośredni odnośnik do strony DATA SPORT

Msc
Pos
Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
Ranking Czas
Time
1 MAKOŚ Kamil (1194) Karkonosz Runing Team Szklarska Poręba 1981 M30 – 1 00:37:32
2 KUBICA Marcin (1242) Inovs-team 1999 M18 – 1 00:37:53
3 DRUCIAREK Jarosław (1258) Jw 2399 1987 M30 – 2 00:39:52
4 DACKA Patryk (1239) 1988 M18 – 2 00:40:53
5 BARDZIŃSKI Rafał (1148) Kb Lew Legnica 1992 M18 – 3 00:41:24
6 MOCZEK Tomasz (1068) Cross Straceńców Team 1978 M30 – 3 00:42:00
7 ŁĄTKA Piotr (1152) 1989 M18 – 4 00:42:33
8 JASZCZERSKI Paweł (1059) Azs Politechnika Gdańska 1993 M18 – 5 00:42:44
9 GRZEŚ Andrzej (1149) Mos Śrem 1994 M18 – 6 00:43:01
10 RYCAK Bartosz (1212) Ukl Ósemka Police 1993 M18 – 7 00:43:11
11 STARSZAK Marcin (1176) Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek 1982 M30 – 4 00:43:17
12 ZBOROWSKI Robert (1211) Aktywny Ostrzeszów 1977 M40 – 1 00:43:27
13 KRAWIEC Sebastian (1117) 1994 M18 – 8 00:43:39
14 KOWALEWSKA Elżbieta (1066) Edi Team Zgorzelec 1982 K30 – 1 00:44:04
15 PAZDAN Piotr (1079) Biegówki.eu 1982 M30 – 5 00:44:28
16 GARLIŃSKI Łukasz (1140) 1996 M18 – 9 00:44:41
17 WITULSKI Waldemar (1216) Team Podgórzyn- Gmina Przyjazna Z Natury 1960 M50 – 1 00:44:44
18 SCHULZ Łukasz (1219) Rozbiegane Działdowo 1984 M30 – 6 00:45:30
19 KASPROWICZ Marcin (1229) Rozbiegane Działdowo 1979 M30 – 7 00:46:55
20 JANKOWSKI Tomek (1222) 1978 M30 – 8 00:47:47
21 MEKITÓW Maciej (1125) Velux 1983 M30 – 9 01:02:17
22 CHUDECKI Przemysław (1204) Zorka Jelonki Running Team 1993 M18 – 10 01:03:14
23 LEŚ Łukasz (1157) 1981 M30 – 10 01:03:24
24 TROCHA Roman (1174) Bielawska Akademia Biegania 1963 M50 – 2 01:03:40
25 BURDEK Bartosz (1244) 1976 M40 – 2 01:03:43
26 TOMASZEWSKI Dawid (1070) Szwla Stargard 1976 M40 – 3 01:03:51
27 KRAWIEC Ewelina (1118) 1995 K20 – 1 01:03:52
28 FILIPIAK Sebastian (1072) Lzs Lipa 1978 M30 – 11 01:03:58
29 JAWOROWSKA Aneta (1085) Zlb Złotoryja 1975 K40 – 1 01:03:59
30 AUGUSTYNIAK Jakub (1016) Ślęzak Team 1982 M30 – 12 01:04:02
31 KIŃCZYK Tomasz (1175) Oławska Grupa Biegowa 1980 M30 – 13 01:04:05
32 PASTUCHA Marek (1055) Cross Krapkowice 1960 M50 – 3 01:04:06
33 RASZTORF Robert (1133) Kp Poznań Grunwald 1977 M40 – 4 01:04:06
34 ŁOZOWSKA Ewelina (1113) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta 1982 K30 – 2 01:04:16
35 WARCHALA Marek (1131) Zg Run 1970 M40 – 5 01:04:21
36 BENDKOWSKI Andrzej (1168) Beny Team 1973 M40 – 6 01:04:29
37 RYPUŁA Paweł (1137) 1973 M40 – 7 01:04:30
38 URBANIAK Adam (1052) 1989 M18 – 11 01:04:37
39 NOWAKOWSKI Wiesław (1076) Wroclaw Marathon Team 1964 M50 – 4 01:04:38
40 LEJA Tomasz (1112) 1979 M30 – 14 01:04:42
41 CEPIELIK Wojciech (1172) Sudety-pustelnik 1984 M30 – 15 01:04:47
42 KLAUZA Magdalena (1104) Rybczyński-bikes Remmers Tp-link Team 1972 K40 – 2 01:04:47
43 JASIŃSKI Mateusz (1260) Wrzuć Bieg Giżycko 1987 M30 – 16 01:04:53
44 LENARTOWICZ Barbara (1224) Forever Young 1967 K50 – 1 01:04:57
45 ŚWIDERSKA Agnieszka (1124) 1984 K30 – 3 01:04:58
46 DYGUDAJ Jerzy (1205) Kb Lew Legnica 1949 M60 – 1 01:05:06
47 JUCHACZ Marek (1156) 1981 M30 – 17 01:05:08
48 WIERZBICKA Agata (1253) 1985 K30 – 4 01:05:10
49 BINIECKA Anita (1208) Tom-sport 1992 K20 – 2 01:05:10
50 JEDRAS Barbara (1231) Kolejarz Bydgoszcz 1970 K40 – 3 01:05:11
51 SAWICKI Grzegorz (1209) Edi Team Zgorzelec 1971 M40 – 8 01:05:11
52 OZIMKOWSKI Mirosław (1217) Kowary Biegają 1967 M50 – 5 01:05:15
53 LUPA Mirosław (1018) Lupus Team 1968 M40 – 9 01:05:23
54 DZIOPA Małgorzata (1198) 1975 K40 – 4 01:05:23
55 KOZŁOWSKA Patrycja (1102) Guapa Team 1977 K40 – 5 01:05:24
56 MATUSZAK Sylwia (1173) 1977 K40 – 6 01:05:27
57 KANDZIORA Dominik (1058) 1987 M30 – 18 01:05:29
58 PAZDAN Natalia (1101) 1987 K30 – 5 01:05:31
59 WASIK Piotr (1127) Velux 1986 M30 – 19 01:05:33
60 KRZYWICKA Martyna (1171) Zabiegani.com.pl 1998 K20 – 3 01:05:34
61 SITAK Alicja (1210) Lubsza 1962 K50 – 2 01:05:36
62 DUL Karolina (1082) Family Team 1995 K20 – 4 01:05:39
63 MENZEL Zofia (1130) Ultra Diabły Team Lubrza 1958 K50 – 3 01:05:41
64 PIETRUSZKA Magdalena (1220) Rozbiegane Działdowo 1983 K30 – 6 01:05:41
65 BĘBEN Wioleta (1083) Cns 1972 K40 – 7 01:05:41
66 NAPIERAJ Przemek (1188) Albanners 1987 M30 – 20 01:05:44
67 NAPIERAJ Sonia (1186) Albanners 1992 K20 – 5 01:05:44
69 GAWRYSIAK Przemysław (1029) 1977 M40 – 11 01:05:47
68 WORETA Sebastian (1027) 1977 M40 – 10 01:05:47
70 KOZAK-SROKA Bożena (1063) Karkonosz Running Team 1978 K30 – 7 01:05:48
71 SENSKI Marcin (1180) Napeciak 1985 M30 – 21 01:05:52
72 OSTROPOLSKI Henryk (1161) Bielawska Akademia Biegania 1957 M60 – 2 01:05:56
73 BURDEĆ Rafał (1245) 1973 M40 – 12 01:05:57
74 SMOLA Daniel (1022) 3lo 1973 M40 – 13 01:05:58
75 WAWRZENIECKI Dariusz (1241) 1969 M40 – 14 01:05:58
76 BUĆKO Artur (1045) Tataali 1964 M50 – 6 01:06:02
77 SKONIECZNY Andrzej (1123) Velux 1981 M30 – 22 01:06:03
78 HASIUK Paweł (1237) 1985 M30 – 23 01:06:06
79 AMBROSIEWICZ Henryk (1096) Kb Lew Legnica 1949 M60 – 3 01:06:08
80 LANGIEWICZ Jacek (1141) Mkj Police 1957 M60 – 4 01:06:17
81 SZPOCIŃSKA Sylwia (1075) Gt Rat 1984 K30 – 8 01:06:20
82 JARZĘBSKA Agnieszka (1091) 1991 K20 – 6 01:06:21
83 DROZDOWSKA Ewa (1254) 1998 K20 – 7 01:06:21
84 CHODANIONEK Ernest (1088) Edi Team Zgorzelec 1974 M40 – 15 01:06:22
85 FRĄCKOWIAK Hanna (1067) Ukl Ósemka Police 1982 K30 – 9 01:06:26
86 REKOWSKI Robert (1065) 1969 M40 – 16 01:06:30
87 ZALEWSKA Agata (1138) Klub Biegacza Bolesławiec 1981 K30 – 10 01:06:32
88 MAJCHRZAK Maciej (1092) 1989 M18 – 12 01:06:38
89 FABIJANIAK Wojciech (1256) 1980 M30 – 24 01:06:39
90 GŁOMBIOWSKA Zuzanna (1056) Bigyellowfoot Adventure Team 1996 K20 – 8 01:06:39
91 MROCZKOWSKI Krystian (1023) Edi Team Zgorzelec 1974 M40 – 17 01:06:48
92 CHUDY Ariel (1129) Amator 1983 M30 – 25 01:06:50
93 BRANDYS-GŁOS Iwona (1050) 1984 K30 – 11 01:06:51
94 OLSZEWSKI Andrzej (1110) Polkrys Team 1964 M50 – 7 01:06:58
95 POKONIECZNY Andrzej (1189) Jawor 1975 M40 – 18 01:07:01
96 GARDECKI Wiesław (1041) 1958 M50 – 8 01:07:02
97 SIEDLECKA Urszula (1200) Cobi Poland Team 1966 K50 – 4 01:07:22
98 CHOROSTKOWSKA Natalia (1095) Nowosolska Grupa Biegowa 1980 K30 – 12 01:07:23
99 RADOŁA Marta (1247) 1985 K30 – 13 01:07:24
100 FRĄCKOWIAK Ewelina (1193) 🙂 1976 K40 – 8 01:07:24
101 KAWALENKO Olgierd (1255) 1983 M30 – 26 01:07:26
102 PASTUCHA Anna (1054) Cross Krapkowice 1958 K50 – 5 01:07:28
103 JAGŁA Martyna (1119) Pro-run Wrocław 1993 K20 – 9 01:07:31
104 KOPKA Magdalena (1214) Ukl Ósemka Police 1987 K30 – 14 01:07:31
105 MELZER Szymon (1100) Uks Siódemka Rumia 1999 M18 – 13 01:07:36
106 JANKOWSKA Magdalena (1223) 1981 K30 – 15 01:07:39
107 KASPROWICZ Wioletta (1230) Rozbiegane Działdowo 1991 K20 – 10 01:07:39
108 LEKTARSKA Małgorzata (1252) 1978 K30 – 16 01:07:41
109 PAWLAK Kazimierz (1098) Night Runners Ostrów Wielkopolski 1959 M50 – 9 01:07:42
110 KUŹMIŃSKI Krzysztof (1060) Edi Team Zgorzelec 1975 M40 – 19 01:07:45
111 PŁOSZAJCZYK Beata (1233) Bolków Biega 1968 K40 – 9 01:07:46
112 MEJSNER Marcin (1025) M&m Team 1977 M40 – 20 01:07:47
113 SZPYRNA Katarzyna (1257) 1981 K30 – 17 01:07:47
114 SZYSZKA Agnieszka (1111) Night Runners Ostrów Wielkopolski 1975 K40 – 10 01:07:51
115 KĘSY-KOWALSKA Hanna (1114) Szczawnorun 1967 K50 – 6 01:08:06
116 MASHEVSKIY Aleksandr (1246) 42run.ru 1981 M30 – 27 01:08:09
117 ŚLIWIŃSKI Dawid (1238) 1984 M30 – 28 01:08:11
118 ADAMSKI Adam (1213) Bierutowska Grupa Biegowa 1961 M50 – 10 01:08:13
119 KĘDZIORA Aleksandra (1074) Gt Rat 1978 K30 – 18 01:08:14
120 GŁOS Marcin (1049) 1984 M30 – 29 01:08:17
121 RAZIK Tadeusz (1139) 1952 M60 – 5 01:08:17
122 PIEKARSKI Wiktor (1077) Pro-run Wrocław 1992 M18 – 14 01:08:24
123 GĘBUŚ-KUŹNIK Renata (1036) 1970 K40 – 11 01:08:26
124 ORŁOWSKI Bartosz (1228) 1987 M30 – 30 01:08:27
125 KOZAK Marta (1012) 1985 K30 – 19 01:08:30
126 CUKROWSKI Andrzej (1169) Zlb Złotoryja 1975 M40 – 21 01:08:30
127 DARGIEWICZ Dariusz (1126) Velux 1964 M50 – 11 01:08:33
128 OLEK Jarek (1078) Bigyellowfoot Adventure Team 1986 M30 – 31 01:08:36
129 JAROSŁAWSKA Sandra (1034) 1990 K20 – 11 01:08:38
130 MODRZEWSKI Piotr (1039) Strefaurody.com.pl 1983 M30 – 32 01:08:38
131 GÓRZYŃSKA Anna (1134) 1975 K40 – 12 01:08:46
132 BOGUSZ Iwona (1069) 1982 K30 – 20 01:08:47
133 STRÓŻ-KONOPKA Izabela (1143) 1978 K30 – 21 01:08:55
134 HORA Grzegorz (1221) 1980 M30 – 33 01:08:57
135 CZARNECKI Józef (1179) 1950 M60 – 6 01:08:57
136 GONERA Krzysztof (1160) Rawlplug Sa 1973 M40 – 22 01:09:03
137 BŁASZCZYK Rafał (1144) Sieradzbiega.pl 1969 M40 – 23 01:09:03
138 KOŁODZIEJ Michał (1019) Kb Lew Legnica 1998 M18 – 15 01:09:04
139 SZYMCZAK Kamila (1196) 1987 K30 – 22 01:09:07
140 PASTERNAK Marcin (1165) M&m Team 1976 M40 – 24 01:09:08
141 SIEDLECKI Jacek (1199) Cobi Poland Team 1959 M50 – 12 01:09:08
142 MAŁKOWSKA Joanna (1062) Zabiegani.com.pl 1973 K40 – 13 01:09:08
143 KACZMAREK Artur (1089) Edi Team 1975 M40 – 25 01:09:13
144 ANIŚKIEWICZ Mariola (1105) 1969 K40 – 14 01:09:15
145 BABIRECKA Agnieszka (1107) Fu Fu Fu Team 1982 K30 – 23 01:09:18
146 KROP Mateusz (1154) 1989 M18 – 16 01:09:20
147 ROBAKOWSKA Joanna (1106) Night Runners 1983 K30 – 24 01:09:24
148 BORKOWSKI Adam (1021) Samuraj Konin 1983 M30 – 34 01:09:30
149 BIEGAŃSKI Jacek (1164) 1978 M30 – 35 01:09:30
150 SZNAJDER Maciej (1158) Kgb Grzmot Komorniki 1972 M40 – 26 01:09:32
151 JAKUBOWSKI Paweł (1187) Jawor 1974 M40 – 27 01:09:33
152 JANISZEWSKA Ewelina (1017) Kgb Grzmot Komorniki 1982 K30 – 25 01:09:33
153 MARCINKOWSKA Anna (1013) Kgb Grzmot Komorniki 1980 K30 – 26 01:09:34
154 LEWICKI Paweł (1122) Velux 1990 M18 – 17 01:09:42
155 ARCAB Marzena (1061) 1976 K40 – 15 01:09:43
156 SKRĘTEK Monika (1190) M&m Team 1972 K40 – 16 01:09:47
157 BENDKOWSKA Anna (1167) Beny Team 1996 K20 – 12 01:09:48
158 KORACH Basia (1030) Vege Runners 1991 K20 – 13 01:09:48
159 KRAWIEC Wojciech (1203) 1977 M40 – 28 01:09:50
160 PABICH Honorata (1011) Sistars 1977 K40 – 17 01:09:51
161 BINIECKI Waldemar (1227) Tom-sport 1964 M50 – 13 01:09:54
162 LANGIEWICZ Wojciech (1232) Linux Team 1989 M18 – 18 01:09:55
163 WAJER Maria (1043) 1984 K30 – 27 01:10:04
164 SOSIŃSKA Izabela (1136) Bezpieczny Operator 1983 K30 – 28 01:10:09
165 FOLTAŃSKA Małgorzata (1108) 1980 K30 – 29 01:10:10
166 FILIPIAK Bartosz (1128) Bluesport 1978 M30 – 36 01:10:11
167 DĄBROŚ Małgorzata (1109) Ukl Ósemka Police 1984 K30 – 30 01:10:13
168 PIĘTKA Dariusz (1207) Otwock 1967 M50 – 14 01:10:15
169 PIANOWSKI Tadeusz (1116) 1958 M50 – 15 01:10:19
170 KOWALIK Piotr (1153) 1982 M30 – 37 01:10:24
171 ROSA Krzysztof (1197) Diehl Running Team 1979 M30 – 38 01:10:34
172 UBYCH Małgorzata (1040) 1990 K20 – 14 01:10:44
173 KORYTOWSKI Sebastian (1248) Motiv Home Team 1977 M40 – 29 01:10:46
174 BLEJA Krystian (1073) Pgb Sportowa Paczka 1979 M30 – 39 01:10:50
175 DUDKA Zenon (1181) Cross Syrenka 1969 M40 – 30 01:11:02
176 KANECKA Mariola (1182) Kowary Biegają 1973 K40 – 18 01:11:16
177 PASTUCHA Katarzyna (1053) Cross Krapkowice 1993 K20 – 15 01:11:20
178 BEZDEL Anna (1235) Bolków Biega 1974 K40 – 19 01:11:29
179 FLACHT Karolina (1032) Vegebar Świnoujście 1982 K30 – 31 01:11:40
180 OSTROWSKA Jadwiga (1081) Karkonosz Running Team 1962 K50 – 7 01:11:52
181 MARKOWSKA Dorota (1215) 1976 K40 – 20 01:11:58
182 WAWRZEŃCZAK Teresa (1250) 1983 K30 – 32 01:11:58
183 BABIŃSKI Szymon (1251) 1977 M40 – 31 01:12:00
184 PIECHOTA Maciej (1121) Velux 1978 M30 – 40 01:12:15
185 WIŚNIEWSKI Radosław (1240) 1972 M40 – 32 01:12:39
186 JARKA Małgorzata (1226) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta 1976 K40 – 21 01:12:40
187 HAGEL Julita (1155) 1982 K30 – 33 01:12:59
188 KORACH Patrycja (1031) Kobiety Na Medal 1984 K30 – 34 01:13:04
189 KONIECZKA Katarzyna (1094) Miechowicka Grupa Biegowa 1976 K40 – 22 01:13:10
190 KOWALCZYK-KRÓL Bernadeta (1099) Night Runners Ostrów Wielkopolski 1971 K40 – 23 01:13:35
191 WERES Joanna (1015) 1986 K30 – 35 01:13:48
192 DURZYŃSKI Michał (1249) Night Runners 1983 M30 – 41 01:14:28
193 STELMACH Aleksandra (1202) Night Runners 1984 K30 – 36 01:14:32
194 LENC Janusz (1051) Tkkf Kolejarz Bydgoszcz 1953 M60 – 7 01:14:38
195 BALCERZAK Aleksandra (1135) Ukl Ósemka Police 1985 K30 – 37 01:14:58
196 KONIKOWSKI Paweł (1038) 1948 M60 – 8 01:15:01
197 PRZYŁUSKA Miroslawa (1033) Raz Szczecin 1952 K60 – 1 01:15:54
198 BARON Natalia (1044) 1985 K30 – 38 01:16:28
199 LISICKA Anna (1192) 1988 K20 – 16 01:16:42
200 ALONSO Marcos (1236) 1988 M18 – 19 01:16:43