Jabra Garmin Polska Primavika Szklarska Poręba MOKSIAL Interferie Enervit
Search Menu

Wyniki WPI 21km 2017

Wyniki biegu – bezpośredni odnośnik do strony DATA SPORT

W kategorii PKO WPI mieliśmy zwycięzców:
1. Przemysław Kraczkowski
2. Sylwia Gardecka
3. Maciej Banaszewski
MAŁŻEŃSTWA
1. Sylwia i Mariusz Nawroccy
2. Wioleta i Paweł Czerniak
3. Grażyna i Piotr Jaszczerscy
Vega MPI kobiety
1. Ewelina Łozowska
2. Martyna Krzywicka
3. Zuzanna Głombiowska
Vega MPI mężczyźni
1. Paweł Jaszczerski
2. Roman Trocha
3. Marek Pastucha
Vega WPI kobiety
1. Julita Kotecka
2. Ewelina Kowalik
3. Grażyna Jaszczerska
Vega WPI mężczyźni
1. Irek Ciara
2. Wojciech Michałkiewicz
3. Paweł Posłuszny
Najstarszy zawodnik MPI
Konikowski Paweł rocznik 48
Najstarszy zawodnik WPI
Nagroda dla 227. zawodnika  Mroziński Stanisław rocznik 43

 

Krzysztof Kempa

Msc
Pos
Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
Ranking Czas
Time
1 RYBAK Sergii (742) Lkb Rudnik 1986 M30 – 1 01:14:52
2 DRACZYŃSKI Adam (4) Nowosolska Grupa Biegowa Team Draczyński 1976 M40 – 1 01:15:15
3 GRONOSTAJ Grzegorz (847) Wrocławskieiten 1974 M40 – 2 01:16:25
4 SOBAS Jacek (732) #sobasteam Ks `koziołek` Kędzierzyn-koźle Asics Frontrunner 1985 M30 – 2 01:16:48
5 JOLIBSKI Jacek (144) Biegamdlazdrowia.pl 1991 M18 – 1 01:18:07
6 GORZELAŃCZYK Jakub (774) Tour De Run 1991 M18 – 2 01:20:22
7 STADNIK Jacek (130) 1991 M18 – 3 01:20:51
8 BARTKIEWICZ Krzysztof (788) Maratonypolskie.pl.team 1975 M40 – 3 01:21:50
9 REGIMOWICZ Tomasz (632) Team Draczyński 1976 M40 – 4 01:22:01
10 HOLLY Piotr (46) Sportfuel.pl 1983 M30 – 3 01:22:24
11 ANTCZAK Adrian (364) Bogatyńskie Wodociągi 1976 M40 – 5 01:23:09
12 BONIEC Radosław (805) 1991 M18 – 4 01:23:12
13 CIARA Irek (625) 1967 M50 – 1 01:23:44
14 PYRA Wiesław (697) 1972 M40 – 6 01:23:47
15 ROSTKOWSKA Anna (6) Ks Sms Szklarska Poręba 1980 K30 – 1 01:23:47
16 CZERNIAK Paweł (499) Karkonosz Running Team 1985 M30 – 4 01:24:50
17 SARŻYŃSKI Patryk (662) Volkswagen Mp-zdyszaaani Chocianów 1993 M18 – 5 01:25:06
18 JANOWICZ Roman (195) 1970 M40 – 7 01:26:23
19 KUŻAJ Grzegorz (496) Aneta Kużaj 1978 M30 – 5 01:26:56
20 BAŃSKI Sebastian (668) Sudeckie Wycieczki Biegowe 1992 M18 – 6 01:27:00
21 JANKOWSKI Grzegorz (655) Kghm Zg Polkowice-sieroszowice 1972 M40 – 8 01:27:16
22 KURIATA Robert (227) Zlb Złotoryja 1966 M50 – 2 01:27:22
23 KAMERDUŁA Łukasz (61) Team 4 Farmerska Górka 1980 M30 – 6 01:27:30
24 PRYSTASZ Krzysztof (844) 1978 M30 – 7 01:27:38
25 BAGIŃSKI Krzysztof (392) 1978 M30 – 8 01:27:42
26 LYSKO Jakub (832) Wks Meta Lubiniec 1985 M30 – 9 01:28:25
27 HOLONA Wojciech (387) Akmb Pędziwiatr Gliwice 1967 M50 – 3 01:28:46
28 FICNER Anna (7) Olaws Złotoryja 1985 K30 – 2 01:28:48
29 CZARNOTA Dariusz (354) Wabco Runners 1989 M18 – 7 01:29:04
30 PUZIO Damian (854) Liverpoolfc 1990 M18 – 8 01:29:06
31 ŁACHUT Wojciech (833) Twister Team 1978 M30 – 10 01:29:13
32 MARUKIEWICZ Marek (53) Biegamdlazdrowia.pl 1987 M30 – 11 01:29:35
33 ŁĘCKI Paweł (654) Żyr. A. F. A. Żyrardów 1989 M18 – 9 01:29:46
34 PYZIK Krzysztof (241) Fizjobiegacze Szczecin 1988 M18 – 10 01:29:52
35 SANIEWSKI Dariusz (337) Ukl Ósemka Police 1981 M30 – 12 01:29:58
36 PAPIERSKI Kamil (502) Kb Szerszeń Oleśnica 1987 M30 – 13 01:30:08
37 MALISZEWSKI Piotr Andrzej (121) Raz Szczecin 1981 M30 – 14 01:30:35
38 OSKWAREK Piotr (530) Łączka Team Legnica 1987 M30 – 15 01:30:39
39 MUNIAK Paweł (636) 1978 M30 – 16 01:30:45
40 KRYMSKI Tomasz (81) Strzegomska Dwunastka 1979 M30 – 17 01:30:52
41 KRAKOWSKI Piotr (468) Kb Piast Międzyrzecz 1990 M18 – 11 01:30:55
42 SITEK Tadeusz (182) 1956 M60 – 1 01:30:57
43 KOTECKA Julita (12) Fundacja Maraton Warszawski 1991 K18 – 1 01:31:19
44 MACIOROWSKI Grzegorz (197) Edi Team Zgorzelec 1974 M40 – 9 01:31:20
45 ŚLIWIAK Justyna (638) 1989 K18 – 2 01:31:35
46 KOWALSKI Konrad (111) 1990 M18 – 12 01:31:50
47 NAGLACKI Grzegorz (333) Raz Szczecin 1972 M40 – 10 01:32:41
48 BĄKOWICZ Kamil (623) Aktywni Kamieńsk 1986 M30 – 18 01:32:48
49 CHOJA Jakub (199) 1990 M18 – 13 01:33:08
50 MAGALSKI Tomasz (187) Kb Kamień Pomorski 1988 M18 – 14 01:33:19
51 GIEMZA Michał (643) #sobasteam 1989 M18 – 15 01:33:27
52 HUTNIK Tomasz (773) Chojnik Cieplice 1972 M40 – 11 01:33:35
53 SUDOLSKI Emil (460) Gustaw Też Biega 1980 M30 – 19 01:33:46
54 ŁYCZKOWSKI Kamil (787) Windir 1989 M18 – 16 01:33:59
55 LERYNOWICZ Jacek (784) Pentagram 1977 M40 – 12 01:34:02
56 STASZCZAK Łukasz (198) Kwisa Lubań 1979 M30 – 20 01:34:12
57 FILIPEK Paweł (747) Biegusiem.pl 1981 M30 – 21 01:34:25
58 KOZAK Robert (355) Ronal Polska Run 1978 M30 – 22 01:34:34
59 SZCZĘSNY Sławomir (871) Warszawski Klub Biegacza 1965 M50 – 4 01:34:35
60 JUDA Witold (404) 1974 M40 – 13 01:34:45
61 ZAJĄC Mateusz (750) Albanners 1990 M18 – 17 01:34:47
62 CIEŚLAK Dawid (55) Kgb Grzmot Komorniki 1985 M30 – 23 01:35:18
63 WIĘCEK Anna (203) Kubutek Running Team Wrocław 1980 K30 – 3 01:35:18
64 WIELICZKO Kamil (693) 1980 M30 – 24 01:35:56
65 SZCZEPKOWSKI Bartlomiej (729) 1981 M30 – 25 01:35:59
66 IŁOWIECKI Dominik (331) Nbr Team 1979 M30 – 26 01:36:04
67 JANISZEWSKI Michał (126) Itmzm 2011 1983 M30 – 27 01:36:16
68 MICHAŁKIEWICZ Wojciech (524) Wsowl 1968 M40 – 14 01:36:29
69 KATA Wiesław (389) 1971 M40 – 15 01:36:45
70 FURMANKIEWICZ Paweł (297) Jw 4938 1989 M18 – 18 01:36:48
71 OBSTÓJ Karolina (252) #sobasteam 1990 K18 – 3 01:36:54
72 ZYGOŃ Artur (665) Iron Insane Fit Academy 1987 M30 – 28 01:37:09
73 KOCIOŁEK Ireneusz (509) Grupa Max 1989 M18 – 19 01:37:13
74 POSŁUSZNY Paweł (13) Awf Wrocław Fitshape Polska 1979 M30 – 29 01:37:23
75 MORAWSKI Piotr (245) Wabco Runners 1990 M18 – 20 01:37:25
76 KUSTOSZ Wojciech (205) 1975 M40 – 16 01:37:34
77 WOKAN Marcin (319) 1978 M30 – 30 01:37:36
78 TOMASZEWSKI Zdzisław (723) 1965 M50 – 5 01:37:36
79 ORZOŁ Dariusz (721) Edi Team Zgorzelec 1968 M40 – 17 01:37:50
80 WINIARCZYK Krzysztof (482) Ks Rekin Świebodzice 1982 M30 – 31 01:37:50
81 JAMROZIAK Grzegorz (809) Kb Kamień Pomorski 1981 M30 – 32 01:37:56
82 SZEMIEL Maciej (572) 1984 M30 – 33 01:37:59
83 OŻÓG Tomasz (388) Litwin Triathlon Team 1980 M30 – 34 01:38:09
84 NAJDEK Ireneusz (840) 1973 M40 – 18 01:38:11
85 NOWIŃSKI Rafał (487) Biegaj Wschowo !!! 1974 M40 – 19 01:38:12
86 ŚLASKI Bartosz (185) Vegebar Świnoujście 1982 M30 – 35 01:38:29
87 NAWROCKI Mariusz (153) Team Nawroccy 1982 M30 – 36 01:38:33
88 KUPIŃSKI Cezary (211) Team Luks Żórawina Wrocław 1968 M40 – 20 01:38:33
89 MAZUR Sebastian (835) 1977 M40 – 21 01:38:38
90 NAWROCKA Sylwia (152) Team Nawroccy 1989 K18 – 4 01:38:38
91 JARZĘBOWICZ Mateusz (94) Athletics Team Prusice 1982 M30 – 37 01:38:50
92 RZECZKOWSKI Zbigniew (410) 1973 M40 – 22 01:39:03
93 WIĘCKOWSKI Daniel (597) 1989 M18 – 21 01:39:12
94 JANAS Dariusz (163) Biegacze Juniora-runners Team 1975 M40 – 23 01:39:16
95 ŚMIEIŃSKI Filip (301) Msport Team Lubin 1985 M30 – 38 01:39:22
96 SMOLAGA Filip (440) Adgarfit 1974 M40 – 24 01:39:22
97 STĘPNIAK Tomasz (231) 1983 M30 – 39 01:39:22
98 MARET Robert (834) Lokator Nieruchomości Piła 1976 M40 – 25 01:39:23
99 KUBIAK Przemysław (837) Pro-run Wrocław 1972 M40 – 26 01:39:27
100 JANOWSKI Dariusz (236) Darsat 1967 M50 – 6 01:39:27
101 MAŁKIEWICZ Dariusz (138) Pgb Sportowa Paczka 1974 M40 – 27 01:39:30
102 BŁASZCZYK Tomasz (290) 1979 M30 – 40 01:39:36
103 SOBCZYK Barbara (760) 1986 K30 – 4 01:39:43
104 ZIELIŃSKI Robert (141) Luboński Klub Biegacza 1978 M30 – 41 01:39:46
105 IDOWIAK Łukasz (717) Osir Poniec 1983 M30 – 42 01:39:48
106 KOWALIK Ewelina (167) Fizjobiegacze Szczecin 1991 K18 – 5 01:39:50
107 SZYMANIAK Michał (140) Milanclubpolonia 1978 M30 – 43 01:40:00
108 RADECKI Jakub (204) Kubutek Running Team Wrocław 1975 M40 – 28 01:40:02
109 ŁADA Lucjan (466) Cbj Kghm Lubin 1973 M40 – 29 01:40:07
110 SULIMA Grzegorz (431) Strzegomska Dwunastka 1967 M50 – 7 01:40:13
111 MURAWSKA Wioletta (503) Parkrun Szczecin 1969 K40 – 1 01:40:16
112 PTASZYŃSKI Wojciech (92) Speed Feet `16 1966 M50 – 8 01:40:23
113 STRZYGOCKI Maciej (714) 34bkpanc 1975 M40 – 30 01:40:24
114 DURKALEC Jagoda (804) 1992 K18 – 6 01:40:26
115 PURCZYŃSKI Grzegorz (568) Drzonkowianka 1979 M30 – 44 01:40:29
116 KLECZEWSKI Piotr (653) 1974 M40 – 31 01:40:34
117 POMARAŃSKA Justyna (686) Go4life 1986 K30 – 5 01:40:40
118 ŻAKOWSKI Karol (398) Spp Team 1980 M30 – 45 01:40:40
119 JANKOWIAK Adam (70) Spp Team 1983 M30 – 46 01:40:44
120 BOREK Jakub (531) Tim Borek Barlinek-debiut Górski 1990 M18 – 22 01:40:47
121 JANKOWSKI Marcin (513) Cross Straceńców Team 1981 M30 – 47 01:40:49
122 SENATORSKI Piotr (279) 1961 M50 – 9 01:40:55
123 WIŚNIEWSKI Łukasz (134) Lemonandlime.pl 1980 M30 – 48 01:40:57
124 BĄK Przemysław (336) 1986 M30 – 49 01:40:58
125 KIN Adrian (749) Albanners 1986 M30 – 50 01:41:08
126 PADUCH Ewa (562) Kb Lew Legnica 1969 K40 – 2 01:41:12
127 TOMASZEWSKI Marek (532) Flexlink Running Team 1978 M30 – 51 01:41:13
128 CIECHORSKI Jarek (414) 1978 M30 – 52 01:41:17
129 BARTKIEWICZ Paweł (667) Team Draczyński 1971 M40 – 32 01:41:18
130 PŁONOWSKI Maciej (611) 1989 M18 – 23 01:41:20
131 JAŹWICZ Mirosław (454) ~makoś Team 1974 M40 – 33 01:41:22
132 SALACH Radosław (179) Mocni Na Starcie 1972 M40 – 34 01:41:36
133 GMYREK Damian (595) Zzppm Zg Rudna 1983 M30 – 53 01:41:38
134 PARUSZEWSKI Robert (745) Bojano Biega 1980 M30 – 54 01:41:42
135 BIELAWA Marcin (334) Prezesi 1982 M30 – 55 01:41:44
136 PECZ Igor (98) Jw 1832 1988 M18 – 24 01:41:55
137 KUŹMIAK Stanisław (600) Żary Runners Team 1979 M30 – 56 01:41:57
138 STRZELCZYK Piotr (794) Rtck Wiktor Arrow 1976 M40 – 35 01:42:22
139 KOZIEŁ Szymon (810) Tour De Run 1978 M30 – 57 01:42:31
140 KRAWCZYK Piotr (533) Gościeszowice 1989 M18 – 25 01:42:36
141 MAJDAŃSKI Tomasz (446) Drużyna Szpiku 1979 M30 – 58 01:42:37
142 SUSKI Bartlomiej (106) 1984 M30 – 59 01:42:41
143 CHUDY Tobiasz (646) 1988 M18 – 26 01:42:47
144 KUBIK Norbert (743) Lir 1975 M40 – 36 01:43:04
145 KOŁODZIEJ Andrzej (102) Kb Lew Legnica 1970 M40 – 37 01:43:25
146 KRÓL Łukasz (169) Klub Biegacza Bolesławiec 1988 M18 – 27 01:43:30
147 JANIA Janusz (672) 10. Brygada Kawleri Pancernej W Świętoszowie 1982 M30 – 60 01:43:33
148 TORZECKI Łukasz (223) 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia 1986 M30 – 61 01:43:36
149 JACHIMECKI Rafał (473) 1979 M30 – 62 01:43:42
150 SKWAREK Stanisław (569) Wroclaw Marathon Team 1972 M40 – 38 01:43:46
151 FURMAN Paweł (567) 1981 M30 – 63 01:43:49
152 HARENDARZ Zbigniew (486) Msport Team 1969 M40 – 39 01:43:59
153 WALASIK Damian (718) 1997 M18 – 28 01:44:01
154 MAZELA Bartek (803) Www.studiawdeche.pl 1972 M40 – 40 01:44:02
155 LESZCZYŃSKI Michał (150) Syberian Husky Team 1978 M30 – 64 01:44:02
156 FILIPOWICZ Barbara (160) 1980 K30 – 6 01:44:05
157 SZAMBELAŃCZYK Maciej (108) Posnania Tri Team 1978 M30 – 65 01:44:09
158 MIŚTAK Jolanta (777) Oławska Grupa Biegowa 1983 K30 – 7 01:44:10
159 WILK Czesław (208) Pro-run Wrocław 1958 M50 – 10 01:44:11
160 GRZESIK Paweł (609) Sor Wałbrzych 1979 M30 – 66 01:44:24
161 HORODKO Józef (843) 1972 M40 – 41 01:44:26
162 PLEŚNIARSKI Zbigniew (757) Klub Sportowy Grań 1959 M50 – 11 01:44:32
163 NOWAK Krzysztof (238) 1980 M30 – 67 01:44:34
164 JASZCZERSKI Piotr (317) – Jaszczer Team 1964 M50 – 12 01:44:38
165 RZECZKOWSKI Dariusz (715) Sobasteam Pro Rum Wrocław 1968 M40 – 42 01:44:46
166 GARDECKA Edyta (66) 1986 K30 – 8 01:44:48
167 ŻYŻA Piotr (48) Athletics Team Prusice 1977 M40 – 43 01:44:52
168 KOSSOWICZ Krzysztof (131) Tata Biega 1973 M40 – 44 01:45:01
169 KACZMAREK Marek (112) Up16. 1955 M60 – 2 01:45:01
170 WĄSALA Stanisław (615) 1966 M50 – 13 01:45:05
171 SMALEC Maksymilian (679) 1982 M30 – 68 01:45:05
172 SĘK Maciej (224) Wabco Runners – Pro-run Wrocław 1981 M30 – 69 01:45:14
173 BEDNARZ Paweł (237) 1973 M40 – 45 01:45:18
174 PLEBAŃCZYK Jerzy (418) C+p Team 1976 M40 – 46 01:45:19
175 KIMIECIK Tomasz (836) 1975 M40 – 47 01:45:29
176 SZCZOTKA Jakub (394) 1982 M30 – 70 01:45:30
177 BIJAK Norbert (716) Kwisa Lubań 1975 M40 – 48 01:45:36
178 DROŻDŻEWSKI Paweł (226) Wabco Runners 1978 M30 – 71 01:45:37
179 NOCUŃ Adrian (395) 1985 M30 – 72 01:45:43
180 BARYŁA Piotr (357) Ronal Polska Run 1982 M30 – 73 01:45:44
181 POWIERTOWSKI Adam (575) Biegacze Juniora-runners Team 1976 M40 – 49 01:45:48
182 MICHALIK Marcin (59) Kp Poznań Grunwald 1987 M30 – 74 01:45:50
183 PITUCH Paweł (680) Kowary Biegają 1985 M30 – 75 01:46:02
184 SAMUSZONEK Jakub (565) 1982 M30 – 76 01:46:03
185 CZAJA Małgorzata (192) Miniclassic.pl 1976 K40 – 3 01:46:04
186 SALAMOŃSKI Tomasz (772) 1973 M40 – 50 01:46:04
187 JUSYPENKO Michał (674) Jus_team 1980 M30 – 77 01:46:06
188 KLINICKI Adam (603) 1978 M30 – 78 01:46:10
189 ŁAZAREWICZ Michał (829) 1978 M30 – 79 01:46:11
190 JAGODZIŃSKI Damian (740) 1994 M18 – 29 01:46:11
191 STAWIARSKI Tomasz (824) 1975 M40 – 51 01:46:12
192 BARAŃSKI Paweł (669) Wiechlice Run 1981 M30 – 80 01:46:15
193 LEWANDOWSKI Grzegorz (556) Goleniów 1975 M40 – 52 01:46:17
194 JASZCZERSKA Grażyna (318) Akademia Biegania Grudziądz 1965 K50 – 1 01:46:23
195 RELUGA Grzegorz (201) Celsium 1971 M40 – 53 01:46:27
196 RUSIECKI Henryk (737) Hermes Gryfino 1953 M60 – 3 01:46:31
197 NAPORA Przemysław (117) Olaws Złotoryja 1985 M30 – 81 01:46:37
198 BANDER Michal (189) Rocky Team 1982 M30 – 82 01:46:39
199 ADAMIN Artur (60) 1968 M40 – 54 01:46:42
200 BĄKOWSKI Jarosław (485) Kb Harcownik Jelcz-laskowice 1972 M40 – 55 01:46:51
201 OLEJNICZAK Agnieszka (309) Raz Szczecin 1982 K30 – 9 01:46:52
202 RESPONDEK Dariusz (592) 1974 M40 – 56 01:46:54
203 DASIUKIEWICZ Leszek (607) 1959 M50 – 14 01:46:54
204 KOCHAN Adrian (748) 1991 M18 – 30 01:46:58
205 OPALIŃSKI Jacek (143) Bielawska Akademia Biegania 1984 M30 – 83 01:47:03
206 LEŃ Grzegorz (601) Żary Runners Team 1976 M40 – 57 01:47:14
207 SIWKA Mariusz (795) Amator 1959 M50 – 15 01:47:15
208 TOMCZYK Rafał (193) Wosiek Team 1983 M30 – 84 01:47:15
209 CZAJA Maciej (194) Miniclassic.pl 1976 M40 – 58 01:47:19
210 WOJNICZ Przemysław (831) Król Julian Team 1972 M40 – 59 01:47:22
211 MAŃCZAK Mateusz (808) Koka 1982 M30 – 85 01:47:24
212 RABSKI Tomasz (380) 1988 M18 – 31 01:47:27
213 KOZŁOWSKA Kornelia (826) Night Runners 1987 K30 – 10 01:47:29
214 MARCHWICKI Arkadiusz (254) 1981 M30 – 86 01:47:29
215 POSIŁA Marcin (875) Choszczeńska 10 1979 M30 – 87 01:47:33
216 BAJON Kamil (104) Łódź Kocha Sport 1985 M30 – 88 01:47:36
217 WOŁOWCZYK Tomasz (452) 1983 M30 – 89 01:47:40
218 SIEDLARZ Anna (155) 1983 K30 – 11 01:47:43
219 BURZYŃSKI Konrad (521) Tks Karate 1979 M30 – 90 01:47:45
220 URBANIAK Marcin (137) Papu Team Runner`s Power Śrem 1991 M18 – 32 01:47:47
221 SAREŁO Magdalena (44) 1985 K30 – 12 01:47:48
222 BRONIKOWSKI Marcin (442) Świdnicka Grupa Biegowa 1980 M30 – 91 01:47:57
223 RODAK Zbigniew (550) Strzegomska Dwunastka 1983 M30 – 92 01:48:03
224 ZYWERT Mateusz (605) 1987 M30 – 93 01:48:08
225 WESSELI Sławomir (109) Świebodzinska Grupa Biegowa 1980 M30 – 94 01:48:09
226 UCHMANOWICZ Bogusław (709) 1964 M50 – 16 01:48:17
227 KEMPA Krzysztof (107) Athletics Team Prusice 1987 M30 – 95 01:48:18
228 MILESZKO Wojciech (670) Świebodzinska Grupa Biegowa 1988 M18 – 33 01:48:25
229 MACIEJEWSKI Krzysztof (586) 1985 M30 – 96 01:48:31
230 KUBOWICZ Zbigniew (124) Służba Celna 1966 M50 – 17 01:48:36
231 TWARDOŃ Piotr (288) Kubutek Running Team Wrocław 1973 M40 – 60 01:48:38
232 BLUMSKI Aleksander (168) Dopoznania.pl 1977 M40 – 61 01:48:39
233 NOWAK Grzegorz (316) Tkkf Łabędź Zbąszyń 1979 M30 – 97 01:48:41
234 FEDYCZKOWSKI Edward (324) Strzegomska Dwunastka 1973 M40 – 62 01:48:41
235 KRZEMIŃSKI Grzegorz (508) 1972 M40 – 63 01:48:42
236 STANISŁAWSKI Karol (649) Runner.pl 1983 M30 – 98 01:48:45
237 SKRĘTA Łukasz (448) 1986 M30 – 99 01:48:52
238 URBANIAK Wiktor (220) 1988 M18 – 34 01:48:54
239 MOCZULSKI Marcin (781) 1975 M40 – 64 01:49:04
240 KUREK Tomasz (817) 1978 M30 – 100 01:49:13
241 SŁOMSKI Michał (370) Biegamdlazdrowia.pl 1985 M30 – 101 01:49:15
242 PRZYWIECZERSKI Paweł (761) 1978 M30 – 102 01:49:16
243 WĘGŁOWSKI Maciej (644) 1971 M40 – 65 01:49:19
244 BIAŁCZYK Mariusz (401) Lokator Nieruchomości Piła 1977 M40 – 66 01:49:22
245 BELTA Przemysław (825) 1977 M40 – 67 01:49:23
246 KONOPCZYŃSKI Przemysław (543) 1973 M40 – 68 01:49:23
247 GIL Zygmunt (535) 1957 M60 – 4 01:49:25
248 SARNA Sławomir (504) Team Pleszew 1964 M50 – 18 01:49:25
249 JELEŃ Tomasz (444) Edi Team 1975 M40 – 69 01:49:34
250 BIELECKI Tadeusz (162) Uks Siódemka Rumia 1974 M40 – 70 01:49:49
251 HICKIEWICZ Ludwik (528) Finishlineseeker 1978 M30 – 103 01:49:54
252 KSIĄŻEK Patryk (727) Pwpw Sa 1981 M30 – 104 01:49:54
253 GŁUSZKO Krzysztof (639) Mira Team 1958 M50 – 19 01:49:57
254 MIKINA Artur (222) Pwpw Sa 1959 M50 – 20 01:50:03
255 MOŻEJKO Zbigniew (542) 1969 M40 – 71 01:50:03
256 ROMAN Tomasz (830) 1977 M40 – 72 01:50:06
257 STEFANOWSKI Marcin (57) Biegoludki 1972 M40 – 73 01:50:12
258 BIAŁOBŁOCKA Alicja (741) 1984 K30 – 13 01:50:14
259 ŚCISŁOWSKA Natalia (371) Reforma 1988 K18 – 7 01:50:15
260 DYGA Dariusz (9) Fundacja Maraton Warszawski 1973 M40 – 74 01:50:15
261 KLIMEK Bartosz (422) Bolków Biega 1977 M40 – 75 01:50:16
262 BRYCHCY-NOWAK Paulina (315) Tkkf Łabędź Zbąszyń 1982 K30 – 14 01:50:24
263 KRZEMIŃSKI Adam (100) Saint-gobain Squad 1971 M40 – 76 01:50:25
264 OLBERT Ireneusz (191) Pcc Squad 1970 M40 – 77 01:50:29
265 STECHNIJ Krzysztof (293) Smart Training 1984 M30 – 105 01:50:35
266 ZABIEGŁO Maciej (206) 1974 M40 – 78 01:50:35
267 ROJEWSKI Paweł (694) 1987 M30 – 106 01:50:37
268 KRACZKOWSKI Przemysław (262) 1979 M30 – 107 01:50:44
269 PAWŁOWSKI Łukasz (326) Klub Biegacza T24 1993 M18 – 35 01:50:47
270 PAJĄK Zbigniew (358) Fundacja Złotowianka 1972 M40 – 79 01:50:52
271 DYMARSKI Mariusz (841) Czerwonak Biega 1973 M40 – 80 01:50:57
272 SMOLIŃSKI Paweł (325) Pro-run Torq 1964 M50 – 21 01:50:58
273 DUL Magdalena (617) Family Team 1982 K30 – 15 01:50:58
274 SIEDLARZ Mariusz (362) Tkkf Łabędź Zbąszyń 1984 M30 – 108 01:51:02
275 WRÓBEL Marcin (622) 1984 M30 – 109 01:51:08
276 KANIA Maciej (445) 1983 M30 – 110 01:51:09
277 WEBER Krystian (710) Napromieniowany 1980 M30 – 111 01:51:10
278 KOWALCZYKOWSKI Michał (790) Zabiegani.com.pl 1982 M30 – 112 01:51:14
279 GARDECKA Sylwia (67) 1986 K30 – 16 01:51:15
280 WÓJCIK Marek (483) Wójcik Biega Team. 1974 M40 – 81 01:51:34
281 STEPOWICZ Marek (83) Vege Runners 1972 M40 – 82 01:51:35
282 MISZCZYK Waldemar (633) Regi Team 1975 M40 – 83 01:51:37
283 KASPRZAK Bartłomiej (758) Beard Team Wrocław 1980 M30 – 113 01:51:39
284 BRYCHCY Wioleta (386) Akmb Pędziwiatr Gliwice 1971 K40 – 4 01:51:40
285 MULARCZYK Krzysztof (842) Trenerosobistywroclaw.pl 1972 M40 – 84 01:51:41
286 LENGIEWICZ Jakub (585) Otk Rzeźnik 1977 M40 – 85 01:51:45
287 KAZUBOWSKA Aleksandra (253) 1978 K30 – 17 01:51:45
288 KASPERKIEWICZ Maja (587) 1985 K30 – 18 01:51:55
289 MAZUREK Marek (145) 1982 M30 – 114 01:51:57
290 PIĄTEK Adam (433) 1987 M30 – 115 01:51:57
291 WRONKA Artur (295) Radzymin Run Team 1974 M40 – 86 01:52:04
292 WRONA Łukasz (146) Aktywny Wałbrzych 1981 M30 – 116 01:52:07
293 RADKOWSKI Dariusz (814) Biegam Bo Mnie Zmusili. 1975 M40 – 87 01:52:10
294 KUCHARCZYK Robert (630) Silesia Runners Club 1979 M30 – 117 01:52:17
295 BANASZCZAK Izabela (329) Speed Feet `16 1984 K30 – 19 01:52:19
296 BŁASIAK Paweł (275) 1961 M50 – 22 01:52:30
297 RZEPA Roman (463) Tkkf Łabędź Zbąszyń 1970 M40 – 88 01:52:34
298 DUDEK Krzysztof (518) Strzegomska Dwunastka 1974 M40 – 89 01:52:37
299 MYSZKOWSKI Paweł (534) 1978 M30 – 118 01:52:42
300 TWARDOWSKI Przemysław (52) Nubijscy Wojownicy 1977 M40 – 90 01:52:55
301 MATYJANKA Piotr (402) 1977 M40 – 91 01:52:56
302 SZMUL Tomasz (699) Boogie Team 1980 M30 – 119 01:52:59
303 LĘGA Wiesław (604) Brak Team 1972 M40 – 92 01:53:02
304 MIELNIK Michał (349) Roxellas Team Panicze 1989 M18 – 36 01:53:04
305 ŁOBOS Mariusz (110) 1970 M40 – 93 01:53:07
306 GRYS Krzysztof (88) Nubijscy Wojownicy 1980 M30 – 120 01:53:10
307 PYZIK Jacek (425) 1970 M40 – 94 01:53:12
308 HASS-KALITA Joanna (676) 1975 K40 – 5 01:53:13
309 MAKOWSKI Jarosław (779) Kb Harcownik Jelcz-laskowice 1982 M30 – 121 01:53:14
310 TELEŚNICKI Grzegorz (180) Bbl_groty 1971 M40 – 95 01:53:14
311 DORSZ Sebastian (798) 1982 M30 – 122 01:53:24
312 SANTAREK Wojciech (296) 1978 M30 – 123 01:53:26
313 STOLARCZYK Maciej (115) 1970 M40 – 96 01:53:26
314 STASIAK Robert (712) 1977 M40 – 97 01:53:33
315 KONON Wojciech Aleksander (62) Wilki Dwa 1978 M30 – 124 01:53:35
316 WOŹNIAK Piotr (256) 1979 M30 – 125 01:53:42
317 WYGRALAK Piotr (439) Drużyna Szpiku 1986 M30 – 126 01:53:44
318 CIERNIEWSKI Ryszard (305) Bs.truchtacz Dobrzyca 1968 M40 – 98 01:53:44
319 WĄŻ Mariusz (545) Ks Iskra Przy Akademii Marynarki Wojennej 1970 M40 – 99 01:53:58
320 OGŁAZA Magda (314) Kowary Biegają 1980 K30 – 20 01:54:06
321 OBLICKI Gniewomir (292) 1983 M30 – 127 01:54:09
322 STANEK Marek (778) 1982 M30 – 128 01:54:18
323 MICKIEWICZ Adam (244) Bazalt -gracze 1967 M50 – 23 01:54:23
324 WRÓBEL Tomasz (677) 1983 M30 – 129 01:54:23
325 BERDYCHOWSKI Tomasz (652) 1980 M30 – 130 01:54:23
326 SOBCZYK Piotr (125) Athletics Team Prusice 1985 M30 – 131 01:54:26
327 MATUSEWICZ Ireneusz (552) 1979 M30 – 132 01:54:29
328 GARNCARZ Paweł (537) 1974 M40 – 100 01:54:30
329 KUKLA Agnieszka (228) Amator 1970 K40 – 6 01:54:33
330 DROZDEK Bogdan (299) Niemożliwe Nie Istnieje 1970 M40 – 101 01:54:35
331 DRZEWIECKI Przemysław (711) 1990 M18 – 37 01:54:43
332 DŁUGOŁĘCKI Konrad (470) Biegowa Świdnica 1978 M30 – 133 01:54:43
333 JARENTOWSKI Mariusz (479) 1976 M40 – 102 01:54:47
334 MALUGA Bartosz (320) Maluga.pl 1976 M40 – 103 01:54:49
335 WOŹNIAK Piotr (456) Woźniak Team Wrocław 1964 M50 – 24 01:54:56
336 PAŚ Marcin (467) Zzppm Zg Rudna 1987 M30 – 134 01:54:58
337 KUMÓR Magdalena (264) Athletics Team Prusice 1987 K30 – 21 01:55:03
338 NIEŚCIORUK Ireneusz (494) Nowosolska Grupa Biegowa 1956 M60 – 5 01:55:16
339 BOROWSKI Radosław (529) Mlks Krajna 1989 M18 – 38 01:55:24
340 JANUCHTA Przemysław (484) Msport Team Lubin 1972 M40 – 104 01:55:24
341 GRABIŃSKI Waldemar (624) Rogoziński Klub Biegacza 1973 M40 – 105 01:55:33
342 KONOPKA Sebastian (682) 1978 M30 – 135 01:55:36
343 KARCZEWSKI Zenon (799) Dresdner Trolle 1958 M50 – 25 01:55:38
344 ORDA Andrzej (819) Tkkf Bolesłąwianka 1971 M40 – 106 01:55:40
345 ROCZNIAK Bartłomiej (287) 1987 M30 – 136 01:55:42
346 DAWIDOWSKI Michał (178) Endorfina Nowogard 1978 M30 – 137 01:55:45
347 CHAŁUPCZAK Cezary (744) 1969 M40 – 107 01:55:45
348 OSMOLAK Agnieszka (616) Pro-run Wrocław 1988 K18 – 8 01:55:46
349 PIÓRKO Piotr (77) Lesz No Limits Runners 1982 M30 – 138 01:55:50
350 ZIELIŃSKA Justyna (139) Luboński Klub Biegacza 1976 K40 – 7 01:55:51
351 OSOWSKI Wojtek (338) Team Podgórzyn- Gmina Przyjazna Z Natury 1971 M40 – 108 01:55:56
352 MARCINIAK Artur (69) 1971 M40 – 109 01:56:06
353 GRZEGORCZYK Mateusz (217) Wabco Runners 1991 M18 – 39 01:56:09
354 KUBIAK Joanna (838) 1974 K40 – 8 01:56:11
355 TWARÓG Zbigniew (785) Strzegomska Dwunastka 1952 M60 – 6 01:56:11
356 PRZYBYŁKA Mateusz (527) Mlks Krajna 1989 M18 – 40 01:56:18
357 ZAWADA Edward (478) 1965 M50 – 26 01:56:27
358 JAKUBCZAK Konrad (212) Debeściak 1979 M30 – 139 01:56:31
359 BEDNAREK Janusz (517) Night Runners 1969 M40 – 110 01:56:33
360 TOMASZEK Sebastian (219) Wabco Runners 1973 M40 – 111 01:56:34
361 MARCZYK Tomasz (458) Naturalnie Janowice 1983 M30 – 140 01:56:37
362 KLIMEK Anna (341) 1975 K40 – 9 01:56:38
363 NIEMANN Jarosław (277) Team Pleszew 1974 M40 – 112 01:56:40
364 HEREZO Krzysztof (345) Vege Runners 1982 M30 – 141 01:56:50
365 KOPCZANY Marcin (161) Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych 1979 M30 – 142 01:56:59
366 KUCHARSKI Sebastian (63) Kościan Team 1972 M40 – 113 01:57:00
367 BADKO Dariusz (372) 1974 M40 – 114 01:57:03
368 TRZMIELEWSKI Krystian (304) Goggle Pae 1986 M30 – 143 01:57:05
369 WRÓBEL Natalia (621) 1988 K18 – 9 01:57:10
370 KOZŁOWSKI Jacek (435) Guapa Team 1976 M40 – 115 01:57:11
371 KURZAWA Michał (688) 1990 M18 – 41 01:57:12
372 BARTOSZEK-KUNECKA Joanna (453) Kb Harcownik Jelcz-laskowice 1974 K40 – 10 01:57:23
373 ŻYWICKI Paweł (618) Piast Lutynia 1987 M30 – 144 01:57:24
374 KOCISZEWSKI Sebastian (821) Pro-run Wrocław 1976 M40 – 116 01:57:25
375 JAWORSKI Adrian (461) Parkrun Żary 1980 M30 – 145 01:57:26
376 DURA Adam (692) Grupa Kali74 1985 M30 – 146 01:57:27
377 PAPRZYCKI Maciej (481) Pro-run Wrocław 1979 M30 – 147 01:57:34
378 MAZUR Andrzej (703) 1969 M40 – 117 01:57:39
379 BOROWIEC Dariusz (369) Zzppm Zg Rudna 1969 M40 – 118 01:57:43
380 KONIECZNA Paulina (873) Ch10 1986 K30 – 22 01:57:51
381 PIKAT Jarosław (877) Ch10 1970 M40 – 119 01:57:51
382 CWOJDZIŃSKI Piotr (400) Night Runners 1978 M30 – 148 01:57:52
383 BABIŃSKI Szymon (802) 1977 M40 – 120 01:57:57
384 KAZIÓW Mateusz (574) 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy 1994 M18 – 42 01:57:57
385 LITEWKA Grzegorz (408) Kpp Jawor 1971 M40 – 121 01:58:01
386 SMUDA Ryszard (374) 1958 M50 – 27 01:58:08
387 OLSZEWSKI Krzysztof (783) Gdyby Nie Jarek 1984 M30 – 149 01:58:09
388 BOCHAN Lidia (752) 1979 K30 – 23 01:58:21
389 SZPILA Daniel (704) 1976 M40 – 122 01:58:27
390 ZAJĄCZKOWSKI Piotr (221) Syberian Husky Team 1972 M40 – 123 01:58:28
391 TRZCIELIŃSKI Jan (116) 1999 M18 – 43 01:58:28
392 JANUSZKIEWICZ Krzysztof (619) Jwr Crew 1988 M18 – 44 01:58:30
393 PYTOWSKI Damian (822) Gdyby Nie Jarek 1994 M18 – 45 01:58:30
394 WRÓBLEWSKI Łukasz (469) Łączka Team Legnica 1983 M30 – 150 01:58:33
395 JUŚKOWIAK Mariusz (80) 1966 M50 – 28 01:58:42
396 ZAJDEL Arek (255) Night Runners 1980 M30 – 151 01:58:42
397 ANDRZEJAK Mikołaj (383) Sporty Walki Gostyń 1987 M30 – 152 01:58:43
398 STADNICKI Robert (813) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta 1971 M40 – 124 01:58:45
399 DOMINIK Maksym (547) 1978 M30 – 153 01:58:46
400 NOWAK Piotr (816) Zgrupka Team 1992 M18 – 46 01:58:49
401 KOWALSKI Aleksander (526) 1963 M50 – 29 01:58:55
402 DOBROWOLSKI Dariusz (554) Adva Optical Networking 1976 M40 – 125 01:58:57
403 KUNECKI Norbert (451) Kb Harcownik Jelcz-laskowice 1975 M40 – 126 01:58:57
404 CHOJA Andrzej (373) 1958 M50 – 30 01:59:05
405 GIERAS Mirosław (403) 1973 M40 – 127 01:59:07
406 NOWICKI Marek (311) Pro-run Wrocław 1971 M40 – 128 01:59:11
407 OPAŁKA Tomasz (177) Athletics Team Prusice 1972 M40 – 129 01:59:15
408 SADOWSKI Roman (827) Bolków Biega 1968 M40 – 130 01:59:26
409 HEJMOWSKI Sylwester (598) Mamy To! 1974 M40 – 131 01:59:31
410 BOGDANOWICZ Maria (489) Pro-run Wrocław 1966 K50 – 2 01:59:33
411 IDKOWIAK Krzysztof (850) Sporty Walki Gostyń 1986 M30 – 154 01:59:34
412 BARCZAK Robert (87) Biegam Dla Siebie 1973 M40 – 132 01:59:38
413 CZARNOTA Sławomir (434) Żary Runners Team 1984 M30 – 155 01:59:39
414 JARZĄBEK Krzysztof (681) 1974 M40 – 133 01:59:43
415 GODAWA Katarzyna (96) Parkrun Wrocław 1984 K30 – 24 01:59:45
416 BZYMEK Andrzej (274) 1965 M50 – 31 01:59:46
417 GLAPIŃSKI Jacek (571) Aby Do Mety – Przemków 1976 M40 – 134 01:59:49
418 CZERNIAK Wioleta (500) Karkonosz Running Team 1985 K30 – 25 01:59:51
419 KUBIAK Andrzej (733) 1950 M60 – 7 02:00:03
420 MICHALSKI Jakub (839) 1975 M40 – 135 02:00:12
421 WOŹNIAK Dorota (457) Woźniak Team Wrocław 1968 K40 – 11 02:00:21
422 DORSZ Paulina (792) Zlb Złotoryja 1989 K18 – 10 02:00:31
423 TOMCZAK Marcin (675) 1974 M40 – 136 02:00:49
424 SENDERSKA Magdalena (641) Vege Runners 1992 K18 – 11 02:01:00
425 KOCHANOWSKI Marek (664) Interferie Hotele W Górach I Nad Morzem 1973 M40 – 137 02:01:26
426 SZAWŁOWSKI Łukasz (68) 1977 M40 – 138 02:01:28
427 WRÓBLEWSKI Robert (43) Miechowicka Grupa Biegowa 1975 M40 – 139 02:01:32
428 WÓJCIK Piotr (730) 1977 M40 – 140 02:01:38
429 BAKALARZ Agnieszka (872) Warszawski Klub Biegacza 1978 K30 – 26 02:02:00
430 OPIEKULSKI Adam (815) Wtd.studiawdeche. Pl 1971 M40 – 141 02:02:03
431 DUL Wiesław (123) Family Team 1952 M60 – 8 02:02:09
432 SOLBIATI Davide (390) Spartanie Dzieciom 1971 M40 – 142 02:02:10
433 BIAŁKOWSKI Albert (11) Fundacja Maraton Warszawski 1969 M40 – 143 02:02:12
434 KUPISZ Andrzej (588) Morsy Bolesławiec 1957 M60 – 9 02:02:13
435 SWAT Agnieszka (726) 1979 K30 – 27 02:02:18
436 LEBIODA Rafał (214) Wabco Runners 1975 M40 – 144 02:02:20
437 ZALEWSKI Andrzej (72) Klub Biegających Leśników 1981 M30 – 156 02:02:23
438 NIESPODZIANA Anna (627) Rogoziński Klub Biegacza 1982 K30 – 28 02:02:31
439 FIDOR Arnold (86) Schronisko-wojtek.pl 1974 M40 – 145 02:02:33
440 BIERNACKI Mateusz (657) 1988 M18 – 47 02:02:33
441 RADOŁA Piotr (421) Pm Team Kościan Team 1981 M30 – 157 02:02:33
442 KOWALSKI Michał (159) Michnet – Ronin Czerwieńsk 1978 M30 – 158 02:02:34
443 DARUL Artur (282) Oddział Żandarmerii Wojskowej Szczecin 1972 M40 – 146 02:02:49
444 KOZAKIEWICZ Krzysztof (820) Fitness Piekary Legnica 1973 M40 – 147 02:02:51
445 KOPANIA Kamil (684) Fabryka Triathlonu 1990 M18 – 48 02:03:15
446 BOBER Dorota (690) 1974 K40 – 12 02:03:31
447 ZIMNIAK Łukasz (432) Kb Szerszeń Oleśnica 1981 M30 – 159 02:03:33
448 BAJER Jacek (476) Parkrun Kalisz 1968 M40 – 148 02:03:42
449 WERBNY Jacek (273) Łączka Team Legnica 1975 M40 – 149 02:03:42
450 NAPIONTEK Maria (701) 1986 K30 – 29 02:03:43
451 MADEJ Elżbieta (700) Fitness Piekary Legnica 1978 K30 – 30 02:03:45
452 TWARDY Dariusz (691) Pgb Sportowa Paczka 1970 M40 – 150 02:03:53
453 KOSAŁKA Edward (312) 11 Dkpanc Żagań 1965 M50 – 32 02:03:59
454 PILARSKA Olga (540) Kb Lupus Oleśnica 1990 K18 – 12 02:04:01
455 HAŃCZEWSKI Jan (181) 1985 M30 – 160 02:04:12
456 KACZORKIEWICZ Andrzej (650) Run-log.com 1995 M18 – 49 02:04:16
457 WÓJCICKI Artur (118) Edi Team Zgorzelec 1973 M40 – 151 02:04:32
458 PIKUL Joanna (610) Biegaj W Jedlinie 1979 K30 – 31 02:04:33
459 ŚCISŁOWSKA Katarzyna (443) Świdnicka Grupa Biegowa 1980 K30 – 32 02:04:34
460 DĄBROWSKA Iza (796) Mud Goats 1977 K40 – 13 02:04:37
461 SAMUEL Robert (614) Amator 1969 M40 – 152 02:04:40
462 KOWALSKA Karolina (635) 1983 K30 – 33 02:04:50
463 OLSZEWSKI Tomasz (566) 1978 M30 – 161 02:04:51
464 KOLASA Piotr (246) Pro-run Wrocław 1990 M18 – 50 02:04:51
465 SZMIDT Grzegorz (818) Sp Wrocław 1982 M30 – 162 02:04:53
466 PŁÓCIENNIK Renata (522) Ks Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski 1963 K50 – 3 02:05:06
467 JURCZAK Jacek (519) Vege Runners 1966 M50 – 33 02:05:08
468 GONTARZ Mateusz (196) Białostocka Sekta Biegaczy 1989 M18 – 51 02:05:09
469 MELZER Arkadiusz (429) Uks Siódemka Rumia 1973 M40 – 153 02:05:11
470 WOJAK Malwina (308) 1986 K30 – 34 02:05:14
471 GUPTA Ganesh (583) Gcc Coin 1978 M30 – 163 02:05:19
472 MYGA Michał (366) Heartless 1986 M30 – 164 02:05:23
473 WRÓBLEWSKA Olga (584) Vege Runners 1975 K40 – 14 02:05:25
474 MYGA Anna (367) Heartless 1984 K30 – 35 02:05:26
475 TABISZEWSKA Angelika (608) 1990 K18 – 13 02:05:30
476 SICIARZ Natalia (342) Night Runners 1984 K30 – 36 02:05:31
477 CZECHOWICZ Krzysztof (736) 1980 M30 – 165 02:05:42
478 STARUCH Mariusz (663) 1978 M30 – 166 02:06:00
479 ŻMIJAN Artur (284) Bolków Biega 1971 M40 – 154 02:06:06
480 BULCEWICZ Wojciech (806) Biegamdlazdrowia.pl 1975 M40 – 155 02:06:06
481 KRUK Natalia (539) 1989 K18 – 14 02:06:07
482 BOGDANOWICZ Andrzej (492) Pro-run Wrocław 1964 M50 – 34 02:06:10
483 DZIESZUK Grzegorz (382) Podzamcze Wałbrzych 1980 M30 – 167 02:06:15
484 ŚCISŁOWSKI Daniel (393) Reforma 1988 M18 – 52 02:06:18
485 KORYTOWSKI Andrzej (82) Kgb Grzmot Komorniki 1972 M40 – 156 02:06:22
486 KARKULOWSKI Wojciech (520) Szkoła Fechtunku Certus 1982 M30 – 168 02:06:24
487 FURGOŁ Michał (385) Litwin Triathlon Team 1978 M30 – 169 02:06:27
488 BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika (263) 1972 K40 – 15 02:06:38
489 WIELOCHA Mateusz (300) Alocha Team 1986 M30 – 170 02:06:44
490 HUTNY Ewa (58) Activity 1964 K50 – 4 02:06:46
491 SEWERYNEK Mariusz (637) Aktywni Kamieńsk 1979 M30 – 171 02:06:51
492 BARAŃSKI Stanisław (599) 1972 M40 – 157 02:06:52
493 JANOWSKA Kinga (739) 1987 K30 – 37 02:06:53
494 JANOWSKI Witold (725) 1982 M30 – 172 02:06:55
495 FUŁAWKA Tomasz (465) Kpp Jawor 1980 M30 – 173 02:07:05
496 MLECZAK Artur (47) Kgb Grzmot Komorniki 1973 M40 – 158 02:07:10
497 GIERAŚ Tomasz (149) 1985 M30 – 174 02:07:16
498 SROKA Janina (330) Wkb Piast Wrocław 1955 K60 – 1 02:07:38
499 WIĘCŁAW Filip (559) 1994 M18 – 53 02:07:42
500 RELUGA Małgorzata (202) Celsium 1968 K40 – 16 02:07:48
501 BOSAKIEWICZ Tomasz (823) Magbos 1983 M30 – 175 02:07:51
502 SADŁOWSKI Rafał (589) 1981 M30 – 176 02:07:52
503 TOMCZAK-CZUWAŁ Sylwia (828) Raz Szczecin 1975 K40 – 17 02:08:04
504 SZYCH Katarzyna (294) Raz Szczecin 1971 K40 – 18 02:08:04
505 LECH Michał (563) Strzegomska Dwunastka 1980 M30 – 177 02:08:05
506 FRAS Katarzyna (770) Diehl Running Team 1994 K18 – 15 02:08:07
507 CZEKAJ Tomasz (769) Diehl Running Team 1989 M18 – 54 02:08:09
508 POPIELIŃSKI Radosław (549) Klub Biegacza Bolesławiec 1976 M40 – 159 02:08:13
509 KWIATKOWSKI Dariusz (188) Bukowski Klub Biegacza 1974 M40 – 160 02:08:29
510 SAMORAJ Paweł (673) Pan 1988 M18 – 55 02:08:37
511 PAPROTNY Michał (335) Samotny Biegun ) 1983 M30 – 178 02:08:40
512 KMIEĆ Wojciech (424) 1987 M30 – 179 02:08:41
513 GMURCZYK-PAJĄK Edyta (361) Fundacja Złotowianka 1976 K40 – 19 02:08:42
514 SERGIEJCZUK Jolanta (780) Interferie Hotele W Górach I Nad Morzem 1980 K30 – 38 02:08:46
515 DŻUGAJ Paweł (659) 1985 M30 – 180 02:08:57
516 WOJCIECHOWSKI Paweł (666) Biegacze Juniora 1976 M40 – 161 02:09:02
517 POPŁAWSKI Rafał (133) Biegamdlazdrowia.pl 1975 M40 – 162 02:09:04
518 KOZIAK Marzena (661) Kutscherhaus 1981 K30 – 39 02:09:12
519 KRUSZYŃSKA Marzena (289) Kruszon Team Pruszków 1976 K40 – 20 02:09:13
520 HURNOWICZ Piotr (436) Pro Skibob 1978 M30 – 181 02:09:15
521 KRUSZYŃSKI Grzegorz (291) Kruszon Team Pruszków 1974 M40 – 163 02:09:16
522 WITKOWSKI Marcin (437) 1977 M40 – 164 02:09:19
523 FEDYCZKOWSKA Justyna (323) Strzegomska Dwunastka 1972 K40 – 21 02:09:19
524 BUJAK Grzegorz (578) Kmp Legnica 1973 M40 – 165 02:09:26
525 WEBER Agnieszka (302) Biegacze Juniora-runners Team 1988 K18 – 16 02:09:32
526 KUBIAK Przemysław (771) 1976 M40 – 166 02:09:44
527 KOBIERSKA Sylwia (728) 1983 K30 – 40 02:09:52
528 PŁACHTA Anna (874) Choszczeńska Dziesiątka 1984 K30 – 41 02:09:52
529 KWOLEK Jarosław (791) 1964 M50 – 35 02:10:03
530 GŁUSZEK Przemysław (307) Kb Lew Legnica 1992 M18 – 56 02:10:03
531 RACZYŁO Marta (101) 1984 K30 – 42 02:10:08
532 ŻACZEK Tomasz (536) 1975 M40 – 167 02:10:18
533 MAŚLANKIEWICZ Katarzyna (207) 1973 K40 – 22 02:10:29
534 MUSUR Adam (406) Kb Lupus 1953 M60 – 10 02:10:29
535 STĄSIEK Bartosz (240) 1983 M30 – 182 02:10:37
536 CUKIERNIK Przemysław (512) Harpagan Zg 1982 M30 – 183 02:10:38
537 DŁUGOSZ Tomasz (620) Adva Optical Networking 1985 M30 – 184 02:10:43
538 STRUCKI Jacek (114) Avvaneo 1958 M50 – 36 02:10:46
539 ŁUKOWICZ Aneta (490) 1974 K40 – 23 02:10:49
540 SOKOŁOWSKA Małgorzata (462) Kmz Team 1985 K30 – 43 02:10:52
541 KOLODZIEJCZYK Miroslaw (698) Zabiegani Z Leśnej 1958 M50 – 37 02:10:57
542 HARBUL-BAŁA Katarzyna (472) Kmz Team 1981 K30 – 44 02:11:11
543 GRABEUS Patryk (351) Airwheel Poland 1991 M18 – 57 02:11:15
544 GAIDA Jan (510) Biegam Bo Chcę 1960 M50 – 38 02:11:16
545 TYRKAŁA Krzysztof (707) Zzppm Zg Rudna 1975 M40 – 168 02:11:20
546 SAŁACIŃSKI Łukasz (724) 1989 M18 – 58 02:11:32
547 GZYL Krzysztof (377) 1975 M40 – 169 02:11:32
548 SZYDŁOWSKI Wiesław (257) Dekoria Runners 1965 M50 – 39 02:11:35
549 ŚWIERBUTOWICZ Paweł (480) Łączka Team Legnica 1976 M40 – 170 02:11:49
550 CZUCZWARA Bartosz (763) Diehl Running Team 1985 M30 – 185 02:11:51
551 BULARZ Paulina (270) Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 1993 K18 – 17 02:11:52
552 JAROSŁAWSKI Mariusz (268) Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 1972 M40 – 171 02:11:55
553 WIERZBA-JURCZAK Anita (516) Vege Runners 1976 K40 – 24 02:12:02
554 CHAŁUPCZAK Lila (786) 1969 K40 – 25 02:12:06
555 MIKA Łukasz (391) 1977 M40 – 172 02:12:06
556 SALITA Lech (74) Altom Gniezno 1960 M50 – 40 02:12:09
557 OPALIŃSKA-KLUSEK Małgorzata (812) 1981 K30 – 45 02:12:09
558 SZELĄGIEWICZ Piotr (851) 1982 M30 – 186 02:12:11
559 KOTARSKI Tomasz (375) 1986 M30 – 187 02:12:18
560 HAN Waldemar (756) Biegamdlazdrowia.pl 1966 M50 – 41 02:12:22
561 DULEBA Marzanna (853) 1977 K40 – 26 02:12:28
562 SULIGA Paweł (738) 1976 M40 – 173 02:12:29
563 TOROSZEWSKA Aneta (544) 1991 K18 – 18 02:12:30
564 MENESIAK Błażej (577) Blas-met 1983 M30 – 188 02:12:42
565 DOBROWOLSKI Robert (128) Sportowi Emeryci 1957 M60 – 11 02:12:47
566 ZAKASZEWSKA Alicja (266) 1971 K40 – 27 02:12:50
567 LEWANDOWSKA Dagmara (10) Fundacja Maraton Warszawski 1974 K40 – 28 02:12:56
568 ZDYB Paweł (557) Cross Krapkowice 1984 M30 – 189 02:12:59
569 NIEWIADOMSKI Marek (551) Cross Krapkowice 1985 M30 – 190 02:13:00
570 KOCZOCIK Natalia (99) Izerska Grupa Biegowa 1984 K30 – 46 02:13:01
571 KURNYTA Michał (497) Western Gorce Supersonics 1989 M18 – 59 02:13:04
572 TOBIS Marek (283) Markowe Bieganie 1961 M50 – 42 02:13:25
573 HOFFMANN Grzegorz (368) 1977 M40 – 174 02:13:26
574 IZYDOREK Mateusz (766) Night Runners 1992 M18 – 60 02:13:34
575 RAJCHELT Cezary (477) 1966 M50 – 43 02:13:42
576 LEC Natalia (164) Vege Runners 1980 K30 – 47 02:13:58
577 PTASZYŃSKA Anna (93) Speed Feet `16 1970 K40 – 29 02:14:05
578 MANTURA Marek (184) Bhp Regnum Barbara Kaszubska 1980 M30 – 191 02:14:16
579 KASZUBSKA Barbara (183) 1983 K30 – 48 02:14:17
580 BONDROW Krzysztof (322) 1991 M18 – 61 02:14:17
581 SZYMCZYNA Marcin (689) Oławska Grupa Biegowa 1975 M40 – 175 02:14:38
582 SARAMA Arkadiusz (793) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta 1970 M40 – 176 02:14:46
583 MATUSEWICZ Patrycja (553) 1978 K30 – 49 02:14:49
584 KLIMOWICZ-BODYS Małgorzata (272) Fast Foot Opole 1976 K40 – 30 02:15:17
585 CHŁOPEK Magdalena (172) Tkkf Łabędź Zbąszyń 1969 K40 – 31 02:15:22
586 WŁODAREK Jacek (340) Www.dlabiegacza.com.pl 1981 M30 – 192 02:15:25
587 OGORZELEC Mariusz (269) Fast Foot Opole 1976 M40 – 177 02:15:46
588 SZMIGIEL Krzysztof (105) Road-racing.pl 1980 M30 – 193 02:15:50
589 OPALIŃSKA Dorota (142) Bielawska Akademia Biegania 1985 K30 – 50 02:15:55
590 BANASZEWSKI Maciej (174) Family Team 1976 M40 – 178 02:15:58
591 STEFANIAK Barbara (493) 1975 K40 – 32 02:16:10
592 KIREJ Mariusz (250) Ngb Korona Legnica 1965 M50 – 44 02:16:10
593 SZAJ Przemek (495) 1980 M30 – 194 02:16:11
594 GRZYBEK Kamil (166) 1995 M18 – 62 02:16:47
595 BARANOWSKA Katarzyna (190) 1992 K18 – 19 02:17:06
596 ANTONIAK Teresa (685) Klub Biegacza Bolesławiec 1973 K40 – 33 02:17:14
597 WRONA Anna (78) 1982 K30 – 51 02:17:21
598 BUCZYŃSKI Sylwester (631) 1972 M40 – 179 02:17:21
599 BUCZYŃSKI Marek (591) 1976 M40 – 180 02:17:22
600 ŚLUSARCZYK Ewa (148) 1978 K30 – 52 02:17:34